Napisy laserowe
Napis laserem jest nowym standardem napisów dla stacji domofonowych z powierzchnią metalową. Ten proces high-tech jest perfekcyjnie dopasowany do danego materiału i ma wiele dodatkowych zalet.
Dla Classic i Steel
Stacje domofonowe linii designerskich Siedle Classic i Siedle Steel są dostępne z napisami wykonanymi laserem. Laser można zastosować wszędzie tam, gdzie potrzebne są napisy: znaki i liczby na przyciskach wywołania i skrzynkach na listy oraz w przypadku innych indywidualnych informacji, jak numery domów i nazwy pięter, nazwy ulic i firm, symbole i piktogramy oraz logo. W przypadku Siedle Steel napisy laserem wykonuje się także na przyciskach kodowanego zamka i wyświetlacza wywoływania. Inne napisy, jak grawerunek są nadal dostępne na życzenie.
Perfekcyjne dopasowanie
Dla niemal każdej powierzchni metalowej firma Siedle zapewnia perfekcyjnie dopasowany proces laserowy. Napisy mienią się metalicznie na szczotkowanej stali szlachetnej, na powierzchni z chromu na wysoki połysk i wyglądającej jak mosiądz. Szlachetny, matowy wygląd mają napisy na powłokach PVD, Na oksydowanym mosiądzu napis przypomina naturalny odcień mosiądzu. A na anodyzowanym aluminium napis ma ciemny wygląd; to zapobiega efektom odbić lustrzanych.

Ze względów technicznych nie można wykonywać napisów laserowych na powierzchniach lakierowanych i barwnie anodyzowanych. W tych przypadkach Siedle graweruje urządzenia standardowo.
Całkowicie indywidualne
Wykonywanie napisu laserem umożliwia realizację szczególnych życzeń, od logo firmy do piktogramu – na powierzchni do 480 x 800 mm. Siedle oczywiście sprawdza możliwość realizacji indywidualnych życzeń wykraczających poza te wielkości. Poza tym można także wyposażyć istniejące stacje domofonowe w napis laserem – przez wymianę przycisków wywołania lub płytki nośnej.
Precyzja o dużej trwałości
Napis laserem ma wiele zalet. Ze względu na większy kontrast jest on w większości wypadków bardziej czytelny niż grawerunek. Wysoka jakość i precyzyjna prezentacja są oczywiste. Technika laserowa gwarantuje wykonanie napisu zlicowanego z powierzchnią, nieścieralnego i odpornego na działanie czynników atmosferycznych. A ponieważ firma Siedle wykonuje napisy sama, dodatkowe zamówienia, na przykład przycisków wywołania, mogą być dostarczone w ciągu pięciu dni roboczych. Napisy o dużej powierzchni, jak nazwy firm lub logo, są jako napisy laserowe znacznie tańsze niż grawerowane.
Przegląd wszystkich napisów
Oprócz napisu laserem firma Siedle oferuje także grawerunek, czarny grawerunek oraz przyciski z tworzywa sztucznego. Wszystkie możliwości dla Siedle Classic i Siedle Steel pokazuje Państwu Dział usług w zakresie napisów firmy Siedle:

> Napisy Stacje zewnętrzne
Dystrybucja
© 2020 S. Siedle & Söhne OHG
TOP